Eğitime İNDİRİMLİ kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.udemy.com/course/elektrik-projelerinde-kesif-metraj-ve-yaklasik-maliyet/?couponCode=ARALIK2023

Bu eğitimde sizlere elektrik projelerinde Keşif, Metraj ve Yaklaşık Maliyet çıkarma konusundaki deneyimlerimi, tecrübelerimi aktarmaya çalıştım.

Bu eğitim ile basit yapılardan en kompleks yapılara kadar tüm yapılarda keşif metraj nasıl çıkartılır ve yaklaşık maliyet nasıl hesaplanır, açıklamalar ve projelerle öğreneceksiniz.

  • Neden keşif,metraj yapıyoruz, Bunlar için neler bilmemiz gerekiyor. Birim fiyatlar nedir, nasıl kullanılır, tüm bu sorularınıza yanıt bulacaksınız.
  • Eğitim boyunca autocad üzerinden farklı ve pratik yöntemlerle nasıl keşif, metraj çıkarttığımızı göreceksiniz. Bu sayede keşif metraj öğrenirken autocad becerilerinizi de geliştirmiş olacaksınız.
  • Derslerle birlikte sizlere sunmuş olduğum örnek autocad dosyaları ile  gerçek bir proje üzerinden metraj, keşif, ve yaklaşık maliyetin nasıl yapıldığına birlikte bakacağız.
  • Konularla ilgili piyasada bulunmayan bilgilere sahip olacaksınız. 
  • Derslerin sonunda herhangi bir yapının elektrik işlerine ait yaklaşık maliyetinin nasıl hesaplandığını öğrenmiş olacaksınız.

Kurs Boyunca

  1. Projemizdeki sistemlerin tek tek detaylı bir şekilde metrajını çıkaracağız. 
  2. Metrajını çıkardığımız sistemleri düzenleyip keşif formatına getireceğiz.
  3. Keşif aşamasına getirdiğimiz projenin yaklaşık maliyetini hesaplayacağız.

Kurs boyunca tüm sorularınızı, görüşlerinizi ve  eleştirilerinizi hiç çekinmeden bana bildirebilirsiniz. Bunlara elimden  geldiğince cevap vereceğime emin olabilirsiniz.Bu kurs kimler için uygun:

  • Elektrik-Elektronik mühendisliği, Elektrik Teknikerliği, Teknisyenliği, Öğrenciler, Teknik Ressamlar gibi alanlarda çalışanlar yada okuyanlar için faydalı olacaktır.
  • Keşif metraj ve yaklaşık maliyet nasıl çıkartılır öğrenmek isteyen herkes

Eğitimle İlgili Örnek Video:

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir